امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۳:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126049
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمود پوردیوان‌بیگی مقدم با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمود پوردیوان‌بیگی مقدم با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی این خبرگزاری، با بیان اینکه نمایشگاه امسال با حضور خوب رسانه‌ها از جمله نشریات و خبرگزاری‌های بزرگ کشور به خوبی برگزار شده است.

وی با بیان اینکه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در این زمینه بسیار فعال بوده است، افزود: پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با برگزاری نشست‌ها و برنامه‌هایی که در جریان نمایشگاه برپا کرده عملکرد خوبی داشته است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دماوند تصریح کرد: متأسفانه در این دوره بخش بین‌الملل مطبوعات حضور نداشته است و این از نواقص کار این دوره از نمایشگاه به حساب می‌آید.

وی ادامه داد:‌البته شاید به جهت کیفیت‌ بخشیدن به بخش داخلی مطبوعات این موضوع لحاظ نشده است.

پوردیوان‌بیگی مقدم با بیان اینکه حضور بخش داخلی پررونق بوده است، گفت: امیدواریم تعامل بین خبرگزاری‌ها و نشریات مکتوب باعث رونق حوزه رسانه و اطلاع‌رسانی کشور شود.

رئیس سابق اداره دبیرخانه هیئت مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه تاکنون هیچ اقدام مؤثری برای انجمن خبرنگاری در شرق استان تهران نشده است، افزود: درصدد هستیم تا در ماه‌های آینده انجمن خبرنگاری را در شهرستان دماوند تأسیس و اساسنامه آن را تنظیم کنیم تا بتوانیم در حوزه خبرنگاری شرق استان تهران به خوبی عملکرد کرده و روابط بین خبرنگاران تقویت شود.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها