امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۷:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126061
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۰۰
تعداد بازدید: 194
سردار رهام‌بخش حبیبی فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اعلام خبر فوق اظهار داشت:

سردار رهام‌بخش حبیبی فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اعلام خبر فوق اظهار داشت: زمانی می‌توان زنده بودن یا شهادت دانایی‌فر را تأیید کرد که مدارک مستندی داشته باشیم.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تا زمانی که فیلم، عکس یا جنازه این فرد وجود نداشته باشد نمی‌توان عنوان کرد که ایشان شهید شده است.

این مقام ارشد مرزبانی ادامه داد: در مورد دانایی‌فر خبر قطعی وجود ندارد نه می‌توانیم بگوییم زنده است و نه اینکه شهید شده است؛ اما به شدت پیگیر این قضیه هستیم و حتی مرزبان مقابل (پاکستان) موضوع را پیگیری می‌کند و قول داده نتیجه را به اطلاع برساند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: امروز بعداز ظهر مرزبان درجه یک ایران با مرزبان درجه یک پاکستان قرار ملاقات در پاکستان دارند و موضوع اصلی این ملاقات پیگیری وضعیت دانایی‌فر است.

لازم به ذکر است که بعضی‌ از رسانه‌ها از قول رئیس کمیته امنیت داخلی مجلس شورای اسلامی نقل کرده بودند که وضعیت دانایی‌فر به قطعیت رسیده و شهادت وی تأیید شده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها