امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۹:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126086
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، مصطفی رحمانی فضلی وزیر کشور در حاشیه اجلاس ارتقای توانمندی‌های شوراهای فرهنگ عمومی کشور درباره دستگیری عاملان ماجرای ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، مصطفی رحمانی فضلی وزیر کشور در حاشیه اجلاس ارتقای توانمندی‌های شوراهای فرهنگ عمومی کشور درباره دستگیری عاملان ماجرای اسیدپاشی در اصفهان، اظهارداشت: این حادثه و مسئله مهمی است، واقعاً رئیس جمهور هم متاثر شدند و در این خصوص اعلام موضع داشتند حتی دستورات صریحی هم داده‌اند.

وی گفت: بنده شخصاً 2 بار در هیأت دولت در این باره گزارش داده‌ام، رئیس قوه قضاییه به بنده تاکید داشتند و من معاون اول خود را نیز فرستادند، رئیس مجلس و همه و همه در این مورد عکس‌العمل‌ها و دستورالعمل‌های لازم را داده‌اند، ما در اصفهان کارگروهی را تشکیل داده‌ایم که متشکل از نیروی انتظامی، وزارت اطلاعات، بسیج و دادستانی است که مرتب موضوع را در ذیل شورای تأمین استان روزانه پیگیری می‌کنند.

به گفته وزیر کشور، دامنه رسیدگی‌ها و تحقیقات بسیار وسیع است حتی به محدوده اصفهان هم ختم نمی‌شود بلکه در کل کشور افرادی را مضنون داریم تحت حوزه تحقیقات بررسی می‌کنیم.

وی افزود: در وزارت کشور هم معاونت امنیتی بنده چهارشنبه‌ها جلسه داشته و دوستان از استان، مدارک، اسناد و آخرین اقدامات را ارسال می‌کنند تا در این نشست بررسی و تحلیل شود، پیگیر ماجرا هستیم و امیدواریم با دستگیری مضنون به مردم پاسخ مناسبی دهیم.

رحمانی فضلی گفت: مردم باید اعتماد داشته باشند دستگاه‌ها پیگیر ماجرا هستند، ما می‌دانیم مردم و مسئولان ناراحت شدند زیرا هر انسانی از این اقدام وحشیانه ناراحت می‌شود، حتماً باید پاسخ مناسب به مردم دهیم و اعتمادشان را تقویت کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار