امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۸:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12609
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۲۶
تعداد بازدید: 139
«مرتضی علی عباس میرزایی» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره روند تولید دومین مستند تبلیغاتی «سید محمد غرضی» گفت: برای تولید مستندتحقیقات ...

«مرتضی علی عباس میرزایی» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره روند تولید دومین مستند تبلیغاتی «سید محمد غرضی» گفت: برای تولید مستندتحقیقات گسترده‌ای انجام دادم و تیمی از دوستان درباره ایشان تحقیق کردند. به شخصه به عنوان مستند ساز تا برای ساخت فیلمی به یقین نرسم آن را جلوی دوربین نمی‌برم به همین دلیل تحقیقات گسترده‌ای انجام دادم.

وی درباره نام فیلم توضیح داد: نام فیلم را از شعار مهندس غرضی در انتخابات شورا‌ها برگرفتم . «به عمل کار برآید» برای این مستند کاملا مناسب است و این شعار تبلیغاتی مهندس غرضی در انتخابات شوراهای سال 78 بود. 

عباس میرزایی درباره رودیکرد خود در ساخت مستند توضیح داد: در این مستند  سعی داریم درباره مسایلی که آقای غرضی به آن اشراف دارند و راه حل هایی برای مشکلات متعدد جامعه  در نظر دارند در این مستند به نمایش بگذاریم. آقای غرضی برای نسل اول و دوم انقلاب شناخته شده است اما نسل سوم انقلاب ایشان را به درستی نمی‌شناسند . این فیلم را برای تمام نسل‌های انقلاب و برای معرفی هرچه بیشتر ایشان  برای  نسل سومی‌ها می‌سازیم.

وی در ادامه گفت: در این مستند سعی داریم به یکی از شاخصه‌‌های ‌مهم ایشان که عمل کردن به وعده‌هاست بپردازیم.در دورانی که  خرید نفت ازایران تحریم بود ایشان نفت را فروختند و معیشت مردم را تامین کردند. اگر به ایشان ایمان نداشتم این مستند را نمی‌ساختم.

وی درباره روند تولید فیلم توضیح داد: تصویربرداری این فیلم ظرف دو روز آینده به اتمام می‌رسد و تلاش می‌کنیم به موقع به ستاد انتخاباتی مهندس غرضی برای پخش از سازمان صدا و سیما تحویل دهیم.

بنابراین گزارش، اولین مستند انتخاباتی مهندس غرضی توسط عطارزاده ساخته شد  در این مستند سعی شده است به معرفی شخصیت ایشان بپردازند.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار