امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۱۳:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126119
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۴۶
تعداد بازدید: 168
حجت‌الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی معاون پارلمانی سازمان صداوسیما در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با بیان اینکه

حجت‌الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی معاون پارلمانی سازمان صداوسیما در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با بیان اینکه درحال رایزنی و همفکری با مجلس شورای اسلامی در زمینه بودجه سال آینده رسانه ملی هستیم، گفت: نمایندگان، صداوسیما را خوب می‌شناسند و حضور اعضای کمیسیون‌های تخصصی در سازمان شناخت وکلای ملت از این مجموعه را بیشتر کرد.

وی با بیان اینکه بودجه واقعی و مورد نیاز سازمان صدا و سیما 2 برابر بودجه موجود است، خاطرنشان کرد: این موضوع به تائید کمیسیون بودجه مجلس نیز رسیده، یعنی بودجه سازمان 3 هزار و 250 میلیارد تومان است.

معاون پارلمانی صداوسیما از نامه کمیسیون بودجه مجلس شورای اسلامی به دولت در زمینه بودجه رسانه ملی خبر داد و افزود: مدتی پیش کمیسیون بودجه مجلس طی نامه‌ای رسمی به معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور این موضوع را به آنها اعلام کرده است.

میرتاج‌الدینی همچنین از تشکیل کمیته مشترک بین کمیسیون بودجه مجلس با صدا و سیما خبر داد و  افزود: موارد از سوی صداوسیما به صورت مکتوب و گزارش کامل به کمیسیون بودجه مجلس داده شد، آنها نیز نظر خود را به دولت اعلام کردند. در نهایت نظر آنان این بود که نصف بودجه به صداوسیما داده می‌شود.

وی از دولت خواست در لایحه بودجه 94 نیازهای واقعی سازمان صداوسیما را مدنظر قرار دهد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار