امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۹:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126128
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۴۶
تعداد بازدید: 172
محمد ودود حیدری رئیس سازمان بسیج دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در رابطه با صحبت‌های دانش‌ آشتیانی ...

محمد ودود حیدری رئیس سازمان بسیج دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در رابطه با صحبت‌های دانش‌ آشتیانی گزینه پیشنهادی وزارت علوم گفت: از دانش آشتیانی تشکر می‌کنم که نظر صریح خود را در مورد بسیج قبل از رأی اعتماد اعلام کرد ولی باید بگویم بسیج دانشجویی یک تشکل دانشجویی است در طول 26 سال گذشته منشأ اثر بوده و دارای اولویت مغزافزاری است، مطالبه‌گری، آرمان‌گرایی و برنامه‌های فرهنگی بسیج نمونه‌های این موقعیت است.

وی گفت: بدون تردید متهم کردن بسیج به حرکت سخت‌افزاری اتهام نادرست و جفا به بسیج است، در واقع عمده حرکتی که باید در سطح محیط علمی دنبال شود با پشتوانه علمی، آکادمیک و معرفتی است.

وی با تأکید بر اینکه نگاه دانش آشتیانی به بسیج را قبول نداریم، افزود: عملکرد 26 ساله خلاف صحبت‌‌های آشتیانی است، اگر کسی اشراف داشته باشد و با حداقل کار بسیج آشنایی داشته باشد می‌داند که اولویت ما گفتمان‌سازی است.

حیدری گفت: امروز در آستانه تولد 26 سالگی، مجموعه‌ای کارساز و نقش‌آفرین و مؤثر در روندهای استراتژیک است و امیدواریم نگاه‌ها به این تشکل که با فرمان امام خمینی(ره) تأسیس شده است با اشراف اطلاعاتی بیشتر همراه باشد که به جمع زیاد بدنه دانشجویی که عضو تشکل بسیج دانشجویی هستند اتهام وارد نشود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها