امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۹:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126129
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۴۶
تعداد بازدید: 112
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، طی حکمی از سوی علیرضا رضاداد، مجید مجیدی؛ کارگردان نامدار و یکی از افتخارآفرینان سینمای ایران در داخل و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، طی حکمی از سوی علیرضا رضاداد، مجید مجیدی؛ کارگردان نامدار و یکی از افتخارآفرینان سینمای ایران در داخل و خارج از کشور عهده دار هیات داوران سینمای ایران در سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر شد.

علیرضا رضاداد؛ دبیر جشنواره فیلم فجر طی حکمی مجید مجیدی  را به عنوان رییس هیات داوران سینمای ایران در سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر معرفی کرد و از وی برای پذیرش این مسئولیت تشکر کرد.

انتخاب هیات داوارن جشنواره فیلم فجر نزدیک به سه ماه قبل از برگزاری مراسم اختتامیه و اعلام رای نهایی داوران، یکی از تغییرات جشنواره امسال فیلم فجر محسوب می شود.

امسال قرار است بعداز 7 سال که از مجید مجیدی فیلمی به نمایش در نیامده است و در طول این سالها مشغول خلق و آفرینش  فیلم محمد(ص) بوده است، این فیلم در جشنواره امسال به صورت غیررقابتی به نمایش درآید.

مجید مجیدی قرار است بعداز 7 سال دوری از سینما با خلق ، آفرینش و تولید فیلم محمد(ص) در جشنواره فیلم فجر این فیلم را به صورت غیررقابتی به نمایش در آورد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها