امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۱:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126136
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۴۶
تعداد بازدید: 156
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی بسیج، آیت‌الله نوری همدانی در دیدار با سردار نقدی و حجت الاسلام تویسرکانی پس ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی بسیج، آیت‌الله نوری همدانی در دیدار با سردار نقدی و حجت الاسلام تویسرکانی پس از استماع

گزارش عملکرد بسیج بیان کرد: خدمات سردار نقدی در جامعه بسیار بسیار چشمگیر بوده و الحمدالله زحمات بسیج برای مردم سرازیر است.

وی با اشاره به مجاهدت های بسیج اظهار داشت: بسیج انقلاب اسلامی را بیمه کرده است و تشکیل بسیج نگاه عمیق امام راحل بود که موجب نگهداری ارزش های انقلاب گردید.

وی وظیفه بسیج را تقویت شاخص های انقلاب اسلامی دانسته و خاطر نشان کرد: مکتبی بودن ولایت فقیه اصلی ترین شاخص های انقلاب اسلامی است که بایستی در تقویت آن تلاش نمود.

این مرجع تقلید همچنین پشتیبانی از ضعفا را از دیگر شاخص های انقلاب اسلامی دانسته و عنوان نمود: انقلاب اسلامی پناهگاه مستضعفین عالم بوده و چشم امید همه ی مردمان عالم به ایران اسلامی است.

وی با اشاره به شاخصه ی استکبار ستیزی گفت: امروز استکبار ریشه ها و توطئه های گوناگونی دارد که تشکیل گروهک های تروریستی از جمله داعش در زمره همین نقشه ها بوده تا بتوانند در بین امت اختلاف ایجاد کنند.

آیت الله نوری همدانی در همین خصوص ادامه داد: بحمدالله با حضور میلیون ها بسیجی و انسان های پا در رکاب در آرامش بوده و امنیت کشور ما در دنیا بی نظیر است.

وی آمادگی های دفاعی را برای بسیج ضروری دانسته خوانده و تاکید نمود: بسیج باید در سال چندین نوبت مانورهای قدرت و رزمایش برگزار کند چرا که امروز دشمنان از بسیج احساس وحشت می کنند.

وی در پایان به بسیجی بودن خویش افتخار نموده و اظهار داشت: خدا را شاکریم که آیت الله خامنه ای با درایت و تدبیر توانسته است نظام را هدایت نموده و روز به روز بر آمادگی علمی و پیشرفت های ایران اسلامی افزوده است.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها