امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۷:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126150
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۳۷
تعداد بازدید: 76
علی بیانی دبیر دفتر تحکیم وحدت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در واکنش به معرفی دانش‌آشتیانی برای تصدی وزارت ...

علی بیانی دبیر دفتر تحکیم وحدت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در واکنش به معرفی دانش‌آشتیانی برای تصدی وزارت علوم گفت: ما از رئیس‌جمهور انتظار داشتیم فردی را برای وزارت علوم انتخاب کند که نقاط مثبت فرجی‌دانا را داشته باشد و نقاط منفی وی را نداشته باشد.

وی افزود: اما با معرفی دانش‌آشتیانی این موضوع برعکس شده است و وی نه تنها نقاط منفی مدیریتی فرجی‌دانا را دارد بلکه نقاط مثبت وی را ندارد و از نظر علمی نیز سطح پایین‌تری نسبت به فرجی‌دانا دارد.

این فعال دانشجویی گفت: آنچه که ما در اوایل آن را نمی‌پذیرفتیم اما گویی اکنون به وقوع پیوسته است این بوده است که وزارت علوم سهمیه اصلاح‌طلبان باشد. خود رئیس‌جمهور گفته بود وزارت علوم سهمیه هیچ جناحی نیست اما عمل ایشان خلاف این مطلب را می‌گوید.

دبیر دفتر تحکیم وحدت با بیان اینکه گزینه‌های مطرح شده که از طیف اصلاح‌طلب بودند هیچ‌گاه فضای آرام دانشگاه‌ها را برنمی‌تابند،‌گفت: سؤال ما این است که چرا گزینه‌های معرفی شده برای وزارت علوم از طیف اصلاح‌طلب تندرو است.

بیانی با بیان اینکه مجلس قطعا به افراد حاشیه‌ساز و مسئله‌دار رای اعتماد نخواهد داد،‌گفت:‌ ما از رئیس‌جمهور می‌خواهیم نظرات نمایندگان مجلس و جامعه دانشگاهی را مدنظر قرار دهد و فردی بدون حاشیه و مرزی طرفین برای وزارت علوم معرفی کند.

وی در پایان با بیان اینکه دولت هر چه سریع‌تر باید تکلیف وزارت علوم را مشخص کند، گفت: دولت باید فردی را برای وزارت علوم معرفی کند که بتواند مدیریت این وزارتخانه مهم و حساس را بر عهده بگیرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها