امروز : سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 21
۰۶:۵۷
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126151
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۳۷
تعداد بازدید: 113
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، آیت‌الله سید محمدعلی علوی گرگانی پیش از ظهر امروز در دیدار سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین با

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، آیت‌الله سید محمدعلی علوی گرگانی پیش از ظهر امروز در دیدار سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه باید به دنبال کارهایی برویم که نفعش برای جامعه بیشتر است، تصریح کرد: بسیج از جمله اقشاری است که در این عرصه موفق عمل کرده است.

وی با اشاره به اینکه بسیج موفقیت در امور را در مقام عمل ثابت کرده است و به همه شعارهایی که داده توانسته به شکل صحیح جامه عمل بپوشاند، تاکید کرد: بسیج همانند خون که در رگ‌ها جریان دارد، در بین اقشار مختلف مردم جاری است و با حرکت و پویایی بسیج شاهد حرکت و پویایی جامعه خواهیم بود.

این مرجع تقلید با اشاره به اینکه اگر بخواهیم در جامعه حیات دینی را شاهد باشیم باید به مسئله امر به معروف و نهی از منکر توجه لازم را داشته باشیم، تصریح کرد: بهترین گروهی که می‌تواند امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه اسلامی به شکل صحیح اجرا کند بسیجیان هستند.

وی با اشاره به اینکه باید در امر به معروف و نهی از منکر از قول لین بهره گرفت، تصریح کرد: جامعه‌ای که با امر به معروف و نهی از منکر زنده نگه‌داشته شود جامعه‌ای زنده و پویا خواهد بود.

آیت‌الله علوی گرگانی در ادامه با تاکید بر اینکه همه باید بدانند که زیر سایه ولایت فقیه این نظام به حرکت با صلابت خود ادامه می‌دهد، اظهار کرد: مردم وقتی که آماده شدند همیشه منتظر شنیدن فرمان ولی امر برای عمل به وظیفه هستند و این مهم در سایه امر به معروف محقق می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه امر به معروف و نهی از منکر مایه نفع مردم است، اضافه کرد: باید برای خدا تلاش کرده و مردم را نسبت به مسائل مختلف آگاه کرد و همه باید زیرسایه ولایت فقیه جمع شوند.

انتهای پیام/2258/ک30/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها