امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۴:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126155
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۳۷
تعداد بازدید: 92
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی بسیج، سردار نقدی، حجت الاسلام تویسرکانی و جمعی از مسئولان بسیج به مناسبت هفته بسیج ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی بسیج، سردار نقدی، حجت الاسلام تویسرکانی و جمعی از مسئولان بسیج به مناسبت هفته بسیج با آیت‌الله علوی گرگانی در بیت وی دیدار کردند.

آیت‌الله علوی گرگانی ضمن تشکر از گزارش عملکرد بسیج گفت: گزارشی که سردار نقدی بیان کردند مبشراتی بود که مایه مسرّت ما گردید.

وی با اشاره به برخی گزارش هایی که کمتر از واقع عمل گردیده، بیان کرد: گاهی اوقات گزارش هایی بیان می شود که وقتی بررسی می کنیم درصد موفقیت ها کمتر از عمل واقعی است.

این مرجع تقلید گزارش بسیج را موفق دانست و تصریح کرد: آنچه از بسیج از بدو تشکیل تاکنون دیده ام آن است که بسیج در گفتار و رفتار موفق بوده است.

وی در ادامه به تعریف بسیج اشاره و خاطر نشان کرد: همان گونه که از عنوان بسیج پیداست بسیج در تمام طبقات و موضوعات جامعه فعال و موفق بوده و بسیج بسان خون در جامعه است که اگر حرکت داشته و زنده باشد، تمام جامعه نیز حیات دارند.

آیت الله العظمی علوی گرگانی با طرح این سوال که برای حیات بسیج باید چه برنامه ای داشته باشیم، اظهار داشت: راه احیای جامعه امر به معروف و نهی از منکر است و بهترین کسانی که می توانند این فریضه را اجرا و پیدا کنند بسیجیان هستند. اگرچه این بار سنگین است اما از عهده بسیج بر می آید.

وی امر به معروف را موجب تقویت روح ولایت دانست و افزود: در صورتیکه جامعه روشن و بصیر گردد در این صورت منتظر اجرای اوامر ولی فقیه هستند، لذا باید جامعه را با مسائل دینی آگاه کرد.

وی در پایان با اشاره به اهمیت توجه به مردم توسط مسئولان بیان کرد: گاهی برخی مسئولین به اسم آزادی حرف های نیش داری می زنند حال آنکه آزادی مردم در عمل به آموزه های دینی است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها