امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۳:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126176
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
شهرام گیل‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره عملکرد بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها اظهار داشت: این نمایشگاه فی‌نفسه خوب بوده ...

شهرام گیل‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره عملکرد بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها اظهار داشت: این نمایشگاه فی‌نفسه خوب بوده است و این که همکاران رسانه‌ای دور هم جمع می‌شوند و  تجربیات خود را انتقال می‌دهند پسندیده است.

وی ادامه داد: به نظر بنده تفاوت اساسی این نمایشگاه نسبت به سایر نمایشگاه‌ها ندارد و شاید نمایشگاه مطبوعات هنوز جایگاه اساسی خود را در سیاستگذاری‌ها پیدا نکرده است.

گیل‌آبادی بیان داشت: در موقعیتی قرار گرفته‌ایم که رسانه‌ها همه جهانی هستند و پیام رسانه‌ها باید به نسبت جهانی تنظیم شود.

رئیس مرکز ارتباطات راهبردی و امور بین‌الملل شهرداری تهران افزود: شبکه‌های اجتماعی باعث شده که مخاطبان تبدیل به رسانه شوند و این مخاطب‌رسانه در حال حاضر در فضای تعاملی به اوج رسیده است.

گیل‌آبادی افزود:‌بسیاری از خبرهایی که در رسانه‌های کلاسیک منتشر نمی‌شوند در فضای مجازی مخابره و بحث می‌شود.

وی بیان داشت: رسانه‌ها و نمایشگاه‌ها اگر بخواهند تاثیر داشته باشند باید برنامه‌ریزی و همزمانی داشته باشند که نمایشگاه مطبوعات از زمان خود عقب‌تر است.

گیل‌آبادی در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینکه نشست خبری شهردار تهران کی برگزار می‌شود گفت: سطح فعالیتهای شهرداری تهران بسیار گسترده است و شهردار تهران به عنوان اداره‌کننده این سیستم بسیار وقت کمی دارد. در آینده‌ای نزدیک برنامه‌ها و افتتاح پروژه‌های بسیاری را در شهر تهران داریم و شهرداری تهران عزم خود را بر این گذاشته که کیفیت زندگی مردم را افزایش دهد و برای این امر نیز برنامه‌های وسیعی دارد.

وی ادامه داد: شهردار تهران نیز برای اعلام این برنامه‌ها موافقت کرده است در آینده‌ای نزدیک کنفرانس مطبوعاتی را برای تشکیل برنامه‌‌های خود با حضور رسانه‌های مختلف برگزار کند.

گیل‌آبادی خبر داد: جشنواره‌ رسانه‌های شهری نیز در حوزه‌های مختلف خبری بهمن ماه امسال برای ارزش‌گذاری به کار سخت خبرگزاران برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها