امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۷:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126178
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
کابل نظری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار کرد: زنان بسیاری در کرمانشاه وجود دارند که با عشق و علاقه در حال تولید فرش‌های دستباف ...

کابل نظری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار کرد: زنان بسیاری در کرمانشاه وجود دارند که با عشق و علاقه در حال تولید فرش‌های دستباف نفیس و ارزشمند هستند.

وی با تاکید بر اینکه زنان کرمانشاهی دارای هنر و استعداد زیادی در این عرصه هستند، بیان داشت: فرش دستباف ایرانی در تمام دنیا شناخته شده است و تولید فرش دست‌باف اقدام مهمی در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری به‌شمار می‌رود.

این تولیدکننده فرش دستباف در کرمانشاه ادامه داد: مسئولان مربوطه با فراهم آوردن زمینه صادرات گسترده فرش دستباف و رایزنی با تجار و خریداران خارج از کشور، می‌توانند موجب رونق این بخش شوند.

این قالی‌باف کرمانشاهی موضوع بیمه افراد قالی‌باف را بسیار مهم عنوان کرد و گفت: قطع شدن بیمه قالی‌بافان قطعا در ادامه کار آنان تاثیر منفی می‌گذارد و مسئولان باید تلاش کنند از این اتفاق جلوگیری کنند.

مدیر کارگاه قالی‌بافی نقش زرین بازدید از نمایشگاه‌های خارجی را موجب دیده شدن آثار و تولیدات هنرمندان ایرانی در بازارهای جهانی بیان کرد و افزود: قطعا شرکت در این نمایشگاه‌ها در برقراری ارتباط فعالان این عرصه با خریداران خارجی اثرگذار خواهد بود.
انتهای پیام/2700/س20/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها