امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۲:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126183
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مرتضی مدنی فدکی مدیر کل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان از پرونده آبمیوه خارجی در این استان خبر داد و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مرتضی مدنی فدکی مدیر کل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان از پرونده آبمیوه خارجی در این استان خبر داد و گفت: پس از بررسی پرونده در شعبه ویژه گلوگاهی اداره کل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان و اخذ نظر کارشناسان بهداشت مبنی بر غیر بهداشتی بودن کالای مکشوفه و محتویات پرونده تخلف محرز تشخیص و عامل تخلف به پرداخت جزای نقدی در حق صندوق دولت و ضبط کالاهای مکشوفه محکوم شد.

همچنین علیرضا حسن پور، سرپرست تعزیرات حکومتی همدان از محکومیت 140 میلیون ریالی قاچاقچی تبلت در تعزیرات حکومتی همدان خبر داد و گفت: فردی که اقدام به قاچاق چند دستگاه گوشی تبلت به وسیله یک دستگاه خودرو اتوبوس به صورت جاسازی در اتاق خواب راننده کرده بود هنگام عبور از ایست و بازرسی شهید زارعی همدان به ظن قاچاق دستگیر شد.

گفتنی است محمد اقوامی مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان از صدور محکومیت 890 میلیون ریالی برای دو قاچاقچی ارز و لوازم آرایشی در آذربایجان غربی خبر داد.

وی از کشف 12 هزار و 321 قلم لوازم آرایشی قاچاق در قالب این پرونده خبر داد و افزود: با سیر مراحل قانونی پرونده در تعزیرات حکومتی مهاباد، در نهایت رئیس شعبه ویژه رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز مهاباد، با توجه به دفاعیات بلاوجه متهم ضمن صدور حکم به ضبط کالا، متهم را به پرداخت بیش از 461 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.
 
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها