امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۴:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126203
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، امیر عباس تقی پور با بیان اینکه افزایش آگاهی و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، امیر عباس تقی پور با بیان اینکه افزایش آگاهی و ارتقای سطح علمی نیروهای انسانی از الزامات سازمان‌های پویا و پیشرو است، افزود: سازمان تأمین اجتماعی، توجه به نیازهای فرهنگی مخاطبان و کارکنان و پاسخ به آنها را از برنامه های مهم خود قرار داده است.

وی تصریح کرد: ایجاد روحیه پژوهشی و به روز رسانی دانش در میان کارکنان و ذی‌نفعان بهره گیری از آنها برای ارتقای مهارت‌های شغلی از اهداف این طرح است.

تقی پور ادامه داد: بر این اساس، 98 عنوان کتاب در شمارگان 36 هزار جلد و در حوزه‌های مختلف مذهبی، اجتماعی، تاریخی و داستانی به کتب کتابخانه‌های شعب و مراکز درمانی سازمان تأمین اجتماعی افزوده و در اختیار کارکنان و ذینفعان علاقه مند قرار می‌گیرد.

وی اظهار داشت: این تعداد جلد کتاب در میان 155 شعب بیمه‌ای و مرکز درمانی سازمان تأمین اجتماعی که دارای کتابخانه هستند، توزیع می‌شود.

مشاور مدیر عامل و مدیر کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی خاطر نشان کرد: طرح تجهیز کتابخانه‌های واحدهای بیمه‌ای و درمانی سازمان تأمین اجتماعی با همکاری شرکت انتشارات علمی و فرهنگی انجام می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها