امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۳:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126207
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 62
علی گرانمایه‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهارداشت: نمایشگاه مطبوعات مانند سایر نمایشگاه‌‌ها از جمله نمایشگاه خودرو، زیورآلات، پوشاک و ... ...

علی گرانمایه‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهارداشت: نمایشگاه مطبوعات مانند سایر نمایشگاه‌‌ها از جمله نمایشگاه خودرو، زیورآلات، پوشاک و ... نیست که مردم علاوه بر تماشا برای خرید نیز وارد نمایشگاه شوند.

استاد علوم ارتباطات در ادامه با انتقاد از برگزاری نشست‌های تخصصی، ابراز داشت: متاسفانه برگزاری موثر نشست‌های تخصصی در نمایشگاه مطبوعات مورد بی‌توجهی قرار می‌گیرد و سال‌ها است که نمایشگاه مطبوعات از این امر غافل است.

وی ادامه داد: بار مالی برای برگزاری نمایشگاه مطبوعات بسیار زیاد است،‌ در حالی که با رفت‌و آمد‌های بی مورد تمام این هزینه‌ها هدر می‌رود.

وی با بیان اینکه در صورت بی‌توجهی به مباحث اقتصادی مطبوعات به سمت ضرر دهی می‌روند، ابراز داشت: بر همین اساس باید علاوه بر توجه به اقتصاد در مطبوعات، در خصوص ادغام این دسته از رسانه‌ها گام برداشت چرا که بزودی دولت اعلام می‌کند که توان پرداخت سوبسید و یارانه را به مطبوعات نخواهد داشت.

گرانمایه‌پور با بیان اینکه گپ‌و گفت دردی از رسانه‌ها و مطبوعات حل نمی‌کند، بیان داشت: باید در نمایشگاه مطبوعات میان اهالی رسانه داد و ستد باشد.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار