امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۱۷:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126230
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 9
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پس از به تعویق افتادن نشست وزاری خارجه  دولت‌های عضو شورای همکاری خلیج فارس که قرار بود ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پس از به تعویق افتادن نشست وزاری خارجه  دولت‌های عضو شورای همکاری خلیج فارس که قرار بود اول این هفته برگزار شود، این دولت‌ها در خصوص برگزاری کنفرانس شورای همکاری که قرار است نهم دسامبر (18 آذر) در دوحه برگزار شود سکوت اختیار کرده‌اند.

بنا به گزارش وبگاه خبری «رای الیوم»، خبرهای درز کرده از پشت‌پرده این کنفرانس حاکی از نوعی سردرگمی دست‌اندرکاران آن و شک در برگزاری این کنفرانس در موعد مقرر است.

بر اساس گزارش مزبور، خبرهای شبه رسمی از تصمیم امارات و بحرین برای تحریم هر کنفرانس اعضای شورای همکاری در دوحه حکایت دارد و وساطت امیر کویت برای شرکت این دو دولت و لو به شکل نمایشی فایده‌ای نداشته است.

همچنین اطلاعات فاش شده حاکی از آن است که عربستان سعودی موافق شرکت در کنفرانس دوحه است اما از طرفی نمی‌خواهد خشم دو شریکش (بحرین و امارات) در فراخوانی سفرایشان از دوحه را برانگیزد.

منابع آگاه خلیج فارس به رای‌الیوم گفتند که وضعیت بسیار سخت شده است و بعید نیست امیر کویت باری دیگر سفرهای خود را از سر بگیرد.
انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها