امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۶:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126236
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نخست وزیر عراق که سه‌شنبه گذشته 36 نفر از فرماندهان وزارت دفاع عراق را به دلیل ناکارآمدی ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نخست وزیر عراق که سه‌شنبه گذشته 36 نفر از فرماندهان وزارت دفاع عراق را به دلیل ناکارآمدی یا پرونده‌های فساد برکنار و بازنشسته کرده بود، امروز (شنبه) در دیدار با سید عمار حکیم رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق نیز بر اجرای تغییرات در ساختار وزات کشور و اصول آن تاکید کرد.

به گزارش «الفرات نیوز»، حیدر العبادی در این دیدار گفت: «بحث و تبادل نظر با وزیر کشور برای انجام تغییرات در ساختار این وزارتخانه مهم صورت گرفت».

وی با اشاره به تعجیل در امر تغییر وزارت دفاع به منظور تقویت نیروی نظامی بر «انجام تغییرات ریشه‌ای این نهاد نظامی به منظور تاثیرگذاری بیشتر در تحولات میدانی» تاکید کرد.

نخست وزیر عراق افزود: «مبارزه با تروریسم جنگ موجودیتی است که باعث شد خطر از بغداد دور شود و تلاش می‌کنیم تا همه اراضی عراق را آزاد کنیم».

العبادی تاکید کرد: «دولت به موفقیت‌های زیادی دست پیدا کرد و ماموریت‌های سختی مانند مبارزه با فساد و سیتسم بروکراسی کشور را پیش رو دارد».

«حیدر العبادی» نخست وزیر عراق، روز سه‌شنبه گذشته، 26 نفر از فرماندهان نظامی این کشور را برکنار کرد و 18 تن دیگر را به سمت‌های نظامی جدید منصوب کرد.

فرمانده کل نیروهای مسلح عراق 10 نفر از فرماندهان را بازنشسته و 18 فرمانده جدید را در وزارت دفاع عراق منصوب کرده است و براساس بیانیه دفتر نخست وزیری این اقدام در راستای تقویت نیورهای نظامی و مبارزه با فساد صورت گرفته است.

انتهای پیام/ح.ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها