امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۲:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126249
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین به نقل از «تله‌سور»، یک انکولوژیست روسی در مصاحبه‌ای تأکید کرد که ایالات متحده آمریکا با ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین به نقل از «تله‌سور»، یک انکولوژیست روسی در مصاحبه‌ای تأکید کرد که ایالات متحده آمریکا با بهره‌‌گیری از فناوری‌های لازم، نسخه‌ای را توسعه داده که در پی آن رهبران آمریکای لاتینی که برخلاف خواسته وی عمل کنند به بیماری سلطان مبتلا شوند.

انکولوژیست روسی ظهور عجیب و غریب موارد ابتلا به سرطان مقامات آمریکای لاتینی را در ارتباط با فناوری‌های آمریکا دانست و گفت: در برخی از موارد وقوع این بیماری می‌تواند کشنده باشد.

نخستین قربانی سرطان در بین رهبران آمریکای لاتینی، «فیدل کاسترو» رهبر انقلاب کوبا بود و به دنبال وی «هوگو چاوز» رهبر فقید انقلاب بولیواری ونزوئلا و «لوئیس اینانسیو لولا داسیلوا» رئیس جمهور سابق برزیل نیز قربانی این بیماری شدند.

در میان رهبران مبتلا به سرطان، «چاوز» تنها کسی بود که در طول مبارزه با این بیماری در 5 ماه مارس 2013 (15 اسفند 1391) درگذشت.

«فرناندو لوگو»، «کریستینا فرناندز کرشنر» و «خوآن مانوئل سانتوس» رؤسای جمهور پاراگوئه، آرژانتین و کلمبیا نیز به این بیماری مبتلا شده‌اند.

بدین ترتیب، در 5 ماه مارس 2013 تنها چند ساعت قبل از درگذشتن «چاوز»، «نیکلاس مادورو» رئیس جمهور فعلی ونزوئلا که در آن زمان معاون رهبر فقید این کشور بود اعلام کرد: دشمنان وی او را مسموم کرده و به بیماری سرطان دچار کرده‌اند.

«مادورو» همچنین با ابراز تأسف تأکید کرد: 60 سال است که آمریکا در حال تجربه این چنین روش‌های مبارزه بیولوژیکی و باکتریولوژیکی می‌باشد.

انکولوژیست روسی افزود: با وجود اطمینان از وجود فناوری‌های آمریکا برای ایجاد و ترویج سرطان، هیچ مدارک و شواهدی بر علیه این کشور وجود ندارد و احتمال این‌که کسی بتواند اسنادی را در این زمینه ارائه کند، کم می‌باشد.

به گزارش فارس، این انکولوژیست روسی که نامش ذکر نشده در پایان مصاحبه خود خاطرنشان کرد که با ایجاد همگرایی و مشارکت کشورهای آمریکای لاتینی با یکدیگر، آمریکا منافع خود را در خطر دانسته و بدین ترتیب در حال حاضر موارد رخداد ابتلا به سرطان در میان رهبران آمریکای لاتینی گسترش یافته است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار