امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۴:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12625
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۳۴
تعداد بازدید: 203
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از العهد، با کشته شدن یکی از زخمی‌های درگیریهای طرابلس به نام طلال حسون که تابعیتی سوری دارد، ناآرامی‌ها بار دیگر در ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از العهد، با کشته شدن یکی از زخمی‌های درگیریهای طرابلس به نام طلال حسون که تابعیتی سوری دارد، ناآرامی‌ها بار دیگر در طرابلس تشدید شد. با کشته شدن این جوان لبنانی-سوری نگرانی از آغاز مجدد ناآرامی ها در طرابلس افزایش یافته و یگان های ویژه ارتش به خیابان های طرابلس وارد شده و گشت‌زنی های پیاده‌ای را آغاز کرده‌اند، اندک مغازه داران و تجاری که درب محلات تجاری خود را باز کرده بودند، نیز با شنیدن این خبر درب اماکن تجاری را بستند.

همزمان عناصر مسلح با ورود به خیابان ها مسیرهای منتهی به بازار داخلی طرابلس را مسدود کردند تا مانع از ورود ارتش به این مناطق و انجام گشت‌زنی ها در آن شوند. البته ارتش نیز وارد عمل شده  با انجام گشت‌زنی ها و ایجاد موانع ثابت و سیار در بخش‌های مختلف سعی دارد تا امنیت را در کنترل داشته باشد و مانع از ایجاد هرج و مرج مجدد در این منطقه پرالتهاب شود.

در همین راستا گزارش می رسد که نجیب میقاتی نخست وزیر دولت پیشبرد امور لبنان نشستی را در منزل خود در طرابلس ترتیب داده و در این نشست با نمایندگان پارلمان و وزرای ساکن این شهر دیدار می‌کند تا اوضاع امنیتی و اقدامات انجام شده از سوی ارتش را با آنها به بحث و تبادل نظر بپردازد.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها