امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۰۴:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126268
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 95
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمود گلزاری معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: وزارت ورزش و جوانان با همکاری وزارت ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمود گلزاری معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: وزارت ورزش و جوانان با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همزمان با فرارسیدن بیست و دومین دوره هفته کتاب، همایش «دیدار و گفت‌وگوی نویسندگان جوان کشور و معرفی نویسندگان جوان برگزیده» را با هدف شناسایی، تقدیر و تشویق از نویسندگان جوان برگزار می‌کند.

وی افزود: اهداف این جشنواره عبارت است از: الگوسازی در میان قشر جوان جامعه، شناخت مسائل و نیازهای نویسندگان جوان، معرفی جوانان زبده، نخبه و اهل قلم به جامعه، انعکاس نیازهای جوانان به مدیران فرهنگی و ... از دیگر اهداف برگزاری این همایش است.

گلزاری گفت: تعداد آثار بررسی شده در همایش «دیدار و گفت‌وگوی نویسندگان جوان کشور و معرفی نویسندگان جوان برگزیده» 18792 عنوان کتاب است، که در دبیرخانه مورد داوری قرار گرفت. نویسندگان این آثار متولد سال 1358 به بعد  و دارای حداکثر 35 سال هستند. در این همایش غیر از شرط سنی نویسنده، چاپ اول بودن اثر و انتشار آن در سال 92 و 93 شرط دیگر شرکت اثر در همایش بوده است.

وی اضافه کرد: برگزیدگان در این همایش معرفی شده و در حاشیه همایش، نمایشگاهی نیز از آثار نویسندگان برگزیده برپا خواهد شد.

یادآور می‌شود نخستین همایش «دیدار و گفت‌و‌گوی نویسندگان جوان کشور و معرفی نویسنده جوان» برگزیده با حضور مدیرانی از وزارت ورزش و جوانان، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روز یکشنبه 25 آبان از ساعت 10 الی 12 در تالار دکتر سعید آشتیانی دانشگاه علم و فرهنگ جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها