امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۱۳:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126285
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بیست و چهارمین جلسه «سینما روایت» به اکران و بررسی مستند «TF DOWN» ساخته روح الله رفیعی با موضوع کاهش ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بیست و چهارمین جلسه «سینما روایت» به اکران و بررسی مستند «TF DOWN» ساخته روح الله رفیعی با موضوع کاهش جمعیت کشور، می پردازد.

بحث کاهش و تحدید جمعیت که آثار زیانباری برروی توسعه و امنیت کشور دارد، از موضعات استراتژیکی است که طی چند سال اخیر به صورت گسترده به آن پرداخته شده است. سیاست های کاهش و کنترل جمعیت در دهه های 60 و 70 هجری آثار خود را در دهه حاضر نمایان کرده و این سوال را به وجود آورده که  این سیاست ها تا چه حد درست بوده و باید برای اینده چه طرح جمعیتی ریخته شود؟!

روح الله رفیعی در مستند «TF DOWN» به ریشه یابی اتفاقات و تصمیمات اتخاذ شده در جهت کنترل جمعیت پرداخته است.

رفیعی درباره نام گذاری این مستند می‌گوید: TF مخفف نرخ موالید است و Down به معنای پایین  و سقوط است و اسم مستند به معنی «سقوط نرخ موالید» است.

سینما روایت در پایان دور اول از برنامه های اکران خود ، مستند «TF DOWN» را به نمایش خواهد گذاشت و نشست نقد و بررسی فیلم نیز با حضور کارگردان آن برگزار خواهد شد.

بیست وچهارمین جلسه سینما روایت، روز یکشنبه 25 آبانماه، راس ساعت 17 در مجتمع فرهنگی اسوه واقع در خیابان انقلاب اسلامی، نبش بهار جنوبی برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار