امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۴:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126288
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در متن حکم حجت الله ایوبی خطاب به سیدمصطفی ابطحی آمده است: با توجه به درخواست صنوف و فعالان سینمایی و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در متن حکم حجت الله ایوبی خطاب به سیدمصطفی ابطحی آمده است: با توجه به درخواست صنوف و فعالان سینمایی و دستور مقام عالی وزارت در ارتباط با تمرکز فعالیت مبارزه با تکثیر و عرضه غیر مجاز محصولات سینمایی و سمعی و بصری با تکیه بر جلب همکاری و مشارکت همه جانبه صنوف سینمایی اعم از تهیه کنندگان ،موسسات ویدئو رسانه،دفاتر توزیع و پخش و نظیر آن و به منظور ایجاد امنیت و تثبیت فضای اطمینان بخش برای عرضه آثار سینمایی و سمعی و بصری به موجب این حکم به عنوان دبیر کل ستاد صیانت و مبارزه با تکثیر و عرضه غیر مجاز آثار سینمایی و سمعی و بصری منصوب می شوید.

هماهنگی با نهادهای ذیربط و تشکیل ستاد مذکور با محوریت صنوف سینمایی برای انجام فعالیت فرهنگی – ترویجی،فعالیت عملیاتی و مبارزه با شبکه های غیر مجاز ،فعالیت آموزشی و فنی و فعال سازی ستاد استانی از جمله مأموریت های جنابعالی است. بدیهی است موسسه رسانه های تصویری به عنوان نهاد پشتیبان همکاری و همراهی لازم را در پیشبرد این وظیفه خطیر بر عهده خواهد داشت؛ توفیق جنابعالی را از خداوند متعال خواستارم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار