امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۸:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126323
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۳۱
تعداد بازدید: 21
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از وزارت بهداشت، محمد اسماعیل گفت: با این اقدام، در زمینه تداوم برنامه ریزی و اجرای فعالیت های ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از وزارت بهداشت، محمد اسماعیل گفت: با این اقدام، در زمینه تداوم برنامه ریزی و اجرای فعالیت های وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به منظور ارتقای نرخ باروری کلی و عملیاتی شدن سیاست های کلی جمعیت ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری گام دیگری برداشته شد.
 
وی گفت: در این راستا با توجه به بند سوم سیاست های کلی جمعیت، بنا به پیشنهاد دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس و تایید معاون بهداشت و حمایت و پشتیبانی همه جانبه و دستور مساعد وزیر بهداشت مقرر شد با توجه به پوشش بیمه ای خدمات یادشده، هزینه سهم بیمار (فرانشیز) مربوط به اعمال جراحی برگشت باروری در افرادی که تحت عمل جراحی پیشگیری از بارداری قرارگرفته و متقاضی برگشت باروری  هستند، نیز از محل اعتبارات طرح تحول نظام سلامت پرداخت شود.
 
مدیر کل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس خاطر نشان کرد: بدون شک حذف فرانشیز و کاهش هزینه این اعمال جراحی از یکسو منجر به رضایتمندی متقاضیان دریافت این خدمات گردیده و از سوی دیگر با توجه به کاهش موانع موجود، گامی برای تشویق و بستر سازی به منظور فرزند آوری خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها