امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126327
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۳۱
تعداد بازدید: 62
منیژه جانقلی، نویسنده ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره کتاب «رسم ...

منیژه جانقلی، نویسنده ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره کتاب «رسم دلدادگی»، بیان داشت: این کتاب، مجموعه داستانک‌هایی درباره زنان فعال در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است.

وی اضافه کرد: در مجموعه داستان «رسم دلدادگی»، یکصد شخصیت زن فعال حضور دارند که همه آنها در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، نقش اساسی ایفا کردند یعنی یکی در خط مقدم، و دیگری در پشتیبانی جنگ، امدادگری، پزشکی، مبارزه در اسارت، نقش‌هایی داشته‌اند.

جانقلی ادامه داد: این کتاب، برای خواننده‌های امروزی که وقت و حوصله کمتری دارند، که کتاب‌های پرحجم را در حوزه ادبیات دفاع مقدس مطالعه کنند، مطلوب است چراکه در این داستانک‌ها به ویژگی و برجستگی خاص و مهم زندگی بانوان مؤثر در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس پرداختم.

وی افزود: مجموعه داستان «رسم دلدادگی» به زودی در یکصد صفحه از سوی مرکز مشارکت زنان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس منتشر و روانه بازار نشر می‌شود.

بر اساس این گزارش، منیژه جانقلی متولد 1351 در تهران است که تاکنون از این نویسنده آثاری همچون «در آغوش اهریمن»، «لانه یاکریم‌ها» و «بی‌قرار» منتشر و روانه بازار نشر شده است.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار