امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۱۰:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126332
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۳۱
تعداد بازدید: 10
محمدرضا تابش فعال اصلاح‌طلب در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره فعالیت اصلاح‌طلبان اظهار داشت: شورای مشورتی

محمدرضا تابش فعال اصلاح‌طلب در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره فعالیت اصلاح‌طلبان اظهار داشت: شورای مشورتی حول آقای خاتمی از سال‌ها قبل فعالیت داشته و جدید نیست و مسلماً در انتخابات آینده فضا به نحوی فراهم  خواهد شد که اصلاح‌طلبان هم بتوانند حضور خوبی داشته باشند.

تابش اصلاح‌طلبان را یک بال کشور برای فعالیت سیاسی دانست و با بیان اینکه کشور را نمی‌توان با یک جناح اداره کرد به نقش اصلاح‌طلبان در پیروزی انقلاب، جبهه‌های جنگ و دفاع از ارزش‌ها پرداخت و متذکر شد: آنها همه جا حضور قاطع خود را به اثبات رسانده‌اند.

این فعال اصلاح‌طلب با ابراز امیدواری برای فراهم شدن فضا طوری که اصلاح‌طلبان بتوانند حضور معناداری در انتخابات داشته باشند، افزود: ما در آن زمان تصمیم ‌می‌گیریم که به چه نحوی عمل کنیم.

وی تاکید کرد: آنچه مسلم است ائتلاف بین اصلاح‌طلبان است و راهبرد ما ائتلاف است، شاید این ائتلاف نانوشته باشد ولی راهبردمان ائتلاف بین گروه‌های اصلاح‌طلبی با اعتدالیون و گروه‌های معتدل طیف اصولگراست.

تابش درباره حضور اعضای کارگزاران در جلسات شورای مشورتی اظهار داشت: عده زیادی از موثرین کارگزاران و همه طیف‌های اصلاح‌طلب در جلسات شورای مشورتی حضور دارند و تصمیمات سنجیده‌ای مثل تصمیماتی که در انتخابات ریاست‌جمهوری اتخاذ شد، می‌گیرند.

این فعال اصلاح‌طلب درباره عدم حمایت از عارف نیز گفت: بحث درباره مصادیق صورت نگرفته است و راهبرد فعلی ما ائتلاف درون خود اصلاح‌طلبان و در مرحله دوم ائتلاف با نیروهای معتدل اصولگراست اما مطمئنا مجلس آینده در هر صورت مجلسی خواهد بود که گفتمانی که با پیروزی آقای روحانی در کشور رواج یافت، در آن جاری خواهد بود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها