امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 20
۰۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126336
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۳۱
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; حسن کامران دستجردی در نطق میان‌دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس (25 آبان ماه 93) گفت: ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; حسن کامران دستجردی در نطق میان‌دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس (25 آبان ماه 93) گفت: بنده دهمین جلسه‌ای است که بر سفرهای خارجی نظارت دارم و هنوز دستگاه‌های مختلف به صورت کیلویی به سفرهای خارجی می‌آیند و هنوز دستگاه‌هایی که به صورت کارگاه یکی به نام آموزش، یکی به نام سمینار، یکی به نام کنگره روزی 540 هزار تومان حق ماموریت دریافت می‌کنند.

وی افزود: یک سرباز در مرز در عرض چند ماه چه مقدار حق ماموریت می‌گیرد، این حق ماموریت‌ها را با هم مقایسه کنید ما به گونه‌ای رفتار می‌کنیم که انگار همه چیز گل و بلبل است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نفت که یک میلیون بیشتر نمی‌فروشیم قیمت آن هم که کم شده، فرهنگ ایثار و شهادت بر ضد فرهنگ اشرافی‌گری و ضد فرهنگ فامیل‌گرایی است.

کامران خاطرنشان کرد: در کنار باجناق‌ها، برادر‌ها، پسرخاله‌ها و پسر‌دایی‌ها یک فرزند شهید هم به کار گرفته شود. چهره‌های ماندگار و نخبه در کشور زیاد هستند. این نخبگان هستند که می‌توانند کشور را اداره کنند.

وی افزود: ما باید فرهنگ ایثار و شهادت را در کشور ساری و جاری کنیم و هر وزارتخانه‌ای 20 درصد از سهم دارد تا در بخش فرهنگ ایثار و شهادت هزینه کند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود در بخش‌های مختلف از مسئولان خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آنها شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها