امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۲:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126337
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۳۱
تعداد بازدید: 30
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در تقارن بیست و دومین هفته کتاب و کتاب‌خوانی با دهه سوم ماه محرم سال ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در تقارن بیست و دومین هفته کتاب و کتاب‌خوانی با دهه سوم ماه محرم سال جاری، برنامه‌های متنوعی برای ترویج فرهنگ مطالعه، به ویژه فرهنگ مطالعه و مراجعه به متون دینی را در دست اجرا دارد.

سیدغلامرضا میرحسینی معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ضمن اعلام این خبر، در تشریح برنامه‌های هفته کتاب و کتاب‌خوانی مناطق 22 گانه شهر تهران، بیان داشت: امسال 220 عنوان برنامه در سطح مناطق 22 گانه شهر تهران و سازمان در هفته کتاب و کتاب‌خوانی برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: یکی از مهمترین برنامه‌ها، مراسم تجلیل از نویسندگان عاشورایی با عنوان سرمشق عشق، مسابقات کتابخوانی با موضوع قیام امام حسین (ع)، تجلیل از خادمان کتاب و کتابداران سازمان در آئین کتاب‌ یار، برگزاری 22 نمایشگاه کتاب دینی و مذهبی، نذر کتاب، رونمایی از 22 کتاب آئینی جدید برای مخاطبان بزرگسال، روز بازی در کتابخانه و هفته دوستی مدرسه و کتابخانه برای مخاطبان خردسال خواهد بود.

میرحسینی ادامه داد: برنامه‌های هفته کتاب و کتاب‌خوانی امسال، نسبت به سال‌های گذشته رویکرد دینی و مذهبی بیشتری خواهد داشت و تلاش برای ارتقای معرفت و دانش حسینی از اهداف اصلی آن خواهد بود.

وی با اشاره به آمار قابل توجه کاربران مجازی خدمات کتابخانه‌های سازمان، افزود: در این هفته از سه امکان جدید فضای مجازی کتابخانه‌ها رونمایی خواهد شد.

بر اساس این گزارش، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با شبکه یکپارچه کتابخانه‌های عمومی تهران، یکی از منسجم‌ترین و گسترده‌ترین خدمات کتابخانه‌ای در سطح کشور را دارا است که امکان عضویت واقعی شهروندان در 82 کتابخانه مناطق کلان شهر تهران را فراهم ساخته است و اعضای این شبکه به راحتی به منابع تمامی کتابخانه‌ها دسترسی دارند.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها