امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۸:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126351
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۳۲
تعداد بازدید: 113
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زاهدان پایگاه خبری پلیس سیستان و بلوچستان، سردار حسین رحیمی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه تعدادی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زاهدان پایگاه خبری پلیس سیستان و بلوچستان، سردار حسین رحیمی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه تعدادی از قاچاقچیان مسلح با استفاده از یک دستگاه خودرو تویوتا قصد جابه‌جایی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر در ارتفاعات کوهک شهرستان سراوان را دارند بلافاصله چند تیم از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان به منطقه اعزام شدند.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران انتظامی شهرستان سراوان و با پایش اطلاعاتی محل تردد خودروی قاچاقچیان را شناسایی و به طور نامحسوس تحت کنترل قرار دادند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: ماموران پس از شناسایی خودروی حامل مواد به خودرو دستور ایست دادند که قاچاقچیان مسلح بدون توجه به دستورات پلیس اقدام به تیراندازی و درگیری با ماموران کردند.

رحیمی ضمن اشاره به درگیری یک ساعته ماموران با سوداگران مرگ افزود: قاچاقچیان پس از مشاهده آتش شدید پلیس و تنگ شدن عرصه بر خود با به جا گذاشتن خودروی حامل مواد از محل متواری شدند که ماموران موفق به دستگیری یکی از قاچاقچیان در این خصوص شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: ماموران در بازرسی دقیق از خودروی توقیفی، 354 کیلو و 100 گرم تریاک کشف کردند.

انتهای پیام/75004/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها