امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۲:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126361
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۳۲
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، قرائت گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درباره تحقیق و تفحص از دانشگاه ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، قرائت گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درباره تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی، چند هفته است که در دستور کار قرائت در صحن علنی قرار می‌گیرد، اما امروز محمد حسین فرهنگی عضو هیئت رئیسه مجلس در صحن علنی اعلام کرد که قرائت این گزارش به دلیل درخواست کمیسیون آموزش و تحقیقات برای تکمیل متن تحقیق و تفحص، مجدداً به این کمیسیون ارجاع شد.

به گزارش فارس، این اتفاق در حالی امروز در صحن علنی رخ داد که پیش از این برخی نمایندگان مجلس متن این گزارش تحقیق و تفحص را در اختیار برخی رسانه‌ها قرار داده بودند و متن آن پیش از این در رسانه‌های مختلف منتشر شده است.

این گزارش امروز در حالی برخلاف "روال معمول پارلمان" از دستور کار صحن علنی آن هم پس از چند هفته خارج شد که نامه تقدیر 190 نماینده از زحمات میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در آستانه قرائت گزارش تحقیق و تفحص از عملکرد 30 ساله جاسبی رئیس اسبق دانشگاه آزاد، در خانه ملت قرائت شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها