امروز : شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 21
۱۲:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126363
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۳۲
تعداد بازدید: 24
غلامحسین مؤید حسینی‌صدر در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس در واکنش به تکرار روزهای آلوده هوای تهران، اظهار داشت: وضعیت آلودگی هوای پایتخت و تکرار این ...

غلامحسین مؤید حسینی‌صدر در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس در واکنش به تکرار روزهای آلوده هوای تهران، اظهار داشت: وضعیت آلودگی هوای پایتخت و تکرار این روزها بسیار نگران کننده است.

سخنگوی فراکسیون محیط زیست مجلس در ادامه با تاکید بر اینکه تمامی دستگاه‌ها برای کنترل آلودگی هوا باید همکاری موثر داشته باشند، افزود: منشاء آلودگی هوا متنوع است به‌طوری‌که 75درصد آلودگی هوا مربوط به منابع متحرک از جمله اتوبوس، موتورسیکلت، خودروها و فرودگاه می‌شود و 25درصد آن مربوط به مصارف خانگی و صنعت است.

وی متذکر شد: در این میان از سازمان حفاظت محیط زیست انتظار می‌رود برخورد انفعالی نداشته باشد و دستور‌العمل‌های کاهش آلودگی هوا را هرچه سریع‌تر تدوین و اجرا کند.

سخنگوی فراکسیون محیط زیست خانه ملت همچنین با اعلام اینکه موضوع آلودگی هوا دغدغه اساسی مردم محسوب می‌شود، از احضار معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست به مجلس در خصوص بررسی موضوع آلودگی هوا و پاسخگویی وی در این باره خبر داد.

حسینی‌صدر گفت: این هفته جلسه‌ای باحضور ابتکار، رئیس سازمان محیط زیست، 120 عضو فراکسیون محیط زیست و همچنین سایر نمایندگان مردم در خانه ملت خواهیم داشت.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها