امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۹:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126380
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۰۵
تعداد بازدید: 30
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد هادی حیدر زاده با اعلام این خبر گفت: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در آخرین کمیته مواقع اضطرار آلودگی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد هادی حیدر زاده با اعلام این خبر گفت: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در آخرین کمیته مواقع اضطرار آلودگی هوا اگر وضعیت هوا صرفا در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گیرد سیاست تعطیلی و محدودیت‌های ترافیکی جز برنامه های کمیته نیست.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران و دبیر کارگروه کاهش آلودگی هوای تهران با اشاره به اینکه کمیته مواقع اضطرار برنامه‌ها و سایر اقدامات را در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس به دبیرخانه کمیته تفویض کرده  است اظهار داشت: دبیرخانه کمیته مواقع اضطرار بر همین اساس با هماهنگی‌های انجام شده با اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران، اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و سازمان ورزش شهرداری تهران، برگزاری زنگ ورزش در مدارس و ورزش صبحگاهی در شهر تهران را امروز و فردا ممنوع اعلام کرده و همچنین اورژانس‌های ثابت و سیار در میادین شهر تا فردا عصر به حالت آماده باش است.

وی در پایان یاد آور شد: اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران نیز در این فاصله طی  2 اطلاعیه صادره نکات بهداشتی برای حفظ سلامت را به اطلاع شهروندان رسانده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها