امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۱:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126391
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش فارس از قزوین، صدیقه حکمت امشب در مراسم دیدار سردار انصاری قائم‌مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور به همراه مدیرکل و معاونان بنیاد شهید ...

به گزارش فارس از قزوین، صدیقه حکمت امشب در مراسم دیدار سردار انصاری قائم‌مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور به همراه مدیرکل و معاونان بنیاد شهید قزوین از خانواده و بازماندگان مادر سرلشگر خلبان شهید عباس بابایی، اظهار کرد: قدر بزرگان خانواده را باید دانست چراکه نبود آن‌ها در خانه برای اعضای خانواده سنگین و دشوار است.

وی با بیان اینکه وجود بزرگان در خانه نعمت است، افزود: اعضای خانواده تا آخرین دقایق عمر بزرگ‌ترها تلاش می‌کنند تا بتوانند با مراقبت کردن از آن‌ها، بیشتر در کنارشان حضور داشته باشند.

همسر خلبان سرلشگر شهید بابایی عنوان کرد: همه ما باید قدر بزرگ‌ترها به ویژه والدین را بدانیم، زیرا انسجامی که در خانه وجود دارد با نبودنشان از بین می‌رود.

رئیس سابق شورای اسلامی شهر قزوین افزود: البته این موضوع در خانواده شهید بابایی نیست و همه فرزندان مادر خلبان سرلشگر شهید بابایی به نحو شایسته‌ای در حفظ این انسجام تلاش می‌کنند.

حکمت از حضور سردار انصاری قائم‌مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور و نادر نصیری مدیرکل و معاونان بنیاد استان قزوین تشکر کرد و از خدمات بنیاد شهید قزوین در ارائه خدمت‌رسانی به خانواده شهید بابایی تشکر کرد.

همسر خلبان سرلشگر شهید بابایی در پایان یادآور شد: به امید خدا، روح شهید خلبان سرلشگر شهید بابایی و مادرش با شهدای کربلا محشور باشد.

انتهای پیام/77009/ذ20/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها