امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۱:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126392
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ وزیر خارجه انگلیس درباره خروج لندن از اتحادیه اروپا در صورت عدم موفقیت مذاکرات هشدار ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ وزیر خارجه انگلیس درباره خروج لندن از اتحادیه اروپا در صورت عدم موفقیت مذاکرات هشدار داد.

در حالی که تنش‌ها بین لندن و بروکسل با مساله اخیر میزان مالیات انگلیس به اتحادیه اروپا بار دیگر باز هم اختلافات دو طرف را برجسته کرد و از سوی دیگر دیوید کامرون هر از چندگاه بحث همه‌پرسی خروج انگلیس از اتحادیه اروپا را مطرح می‌کند، دیوید کامرون در گفتگویی درباره خروج انگلیس از اتحادیه اروپا هشدار داد.

«فیلیپ هاموند» در گفت و گو با روزنامه «دیلی تلگراف» با اشاره به موضوع کنترل مرزی توسط این کشور و نادیده گرفتن مقررات اتحادیه اروپا درباره آزادی عبور و مرور بین اعضا گفت: «حفظ کنترل نامحدود مرز انگلیس با عضویت در اتحادیه اروپا احتمالا ممکن نخواهد بود البته ما در حال مذاکره هستیم و توافق در دسترس است».

وزیر خارجه انگلیس تصریح کرد: «ما در مراحل اولیه مذاکره هستیم و البته شما هرگز وارد یک مذاکره نمی‌شوید مگر آنکه آماده میز مذاکره بوده و در صورت لزوم آماده خروج از آن باشید».

این دپیلمات ارشد انگلیسی همچنین با ارائه راهکار برای حل اختلاف بر سر موضوع کنترل مرزها با اتحادیه اروپا پیشنهاد می‌دهد: «ایجاد اصلاح معنادار و مهم در مقررات کنونی،‌ بدون توسل به تغییر معاهده هم شدنی است».
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها