امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۸:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126409
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رسانه‌های فلسطینی یکشنبه شب از جنایت تازه شهرک‌نشین‌های صهیونیست خبر داده و نوشته‌اند که

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رسانه‌های فلسطینی یکشنبه شب از جنایت تازه شهرک‌نشین‌های صهیونیست خبر داده و نوشته‌اند که یک جوان فلسطینی داخل اتوبوسی که با آن کار می‌کرده، دار زده و به شهادت رسیده است.

آنطور که پایگاه خبری «عرب 48» گزارش داده، جنازه «حسن یوسف رامونی» 32 ساله در حالی در اتوبوسش در منطقه «گیوات شائول» قدس اشغالی پیدا شده که با کروات به یکی از میله‌ها حلق آویز شده بود.

پلیس رژیم‌صهیونیستی مانند تمامی موارد مشابه سعی در پوشاندن موضوع دارد و اعلام کرده است که مرگ این جوان فلسطینی، احتمالا به دلیل خودکشی بوده است. صهیونیست‌ها جنازه وی را بیمارستانی اسرائیلی در قدس انتقال داده و قرار است به زودی وی را کالبدشکافی کنند.

ادعای صهیونیست‌ها در حالی مطرح شده که شاهدان و منابع فلسطینی اعلام کرده‌اند که بر روی بدن وی آثار ضرب و شتم مشهود بوده است. رامونی دو فرزند داشته است.

حمله شهرک‌نشین‌ها به فلسطینی‌ها پیش از این هم به کرات اتفاق افتاده است. تابستان امسال شهادت یک نوجوان فلسطینی به دست سه صهیونیست که وی را ربوده و سپس زنده زنده آتش زدند، به بروز اعتراضاتی منجر شد که هنوز هم ادامه دارد و هر روز بر حجم آن افزوده می‌شود. بسیاری اعترضات اخیر را آغاز انتفاضه سوم فلسطینی‌ها دانسته‌اند.

در پی اعلام شهادت رامونی، فلسطینی‌ها در قدس اشغالی دست به تظاهرات زده‌اند که این اعتراضات بار دیگر با سرکوب نیروهای امنیتی رژیم‌صهیونیستی مواجه شده است.

رسانه‌های فلسطینی گزارش داده‌اند که اسرائیلی‌ها در پاسخ به این اعتراضات، به سمت تظاهرات‌کنندگان تیراندازی کرده‌اند. کابینه رژیم‌صهیونیستی دو روز قبل رسما به نیروهای امنیتی این رژیم اجازه داد در صورت مواجهه با بمب‌های آتش‌زا، به سمت معترضان گلوله‌های جنگی شلیک کنند.

انتهای پیام/ق

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها