امروز : چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۰۰:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126431
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 9
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی‌مقدم نماینده مردم تهران در ادامه جلسه علنی بعدازظهر امروز

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی‌مقدم نماینده مردم تهران در ادامه جلسه علنی بعدازظهر امروز یکشنبه مجلس در تذکری با انتقاد از لاریجانی به واسطه عدم بی‌طرفی در ادراه مجلس اظهار داشت: من انتظار داشتم شما اجازه می‌دادید صبح پیشنهاد من در مورد بندی از طرح اجرای بخشی از اصل 160 قانون اساسی در مورد افزایش اختیارات وزیر دادگستری مطرح شود.

وی افزود: از شما انتظار داریم به گونه‌ای مجلس را اداره کنید و رفتارتان را اصلاح کنید که ارادت ما به شما باقی بماند، چراکه نمایندگان حق اظهارنظر دارند و شما باید اجازه می‌دادید که موافق و مخالف نظر خود مطرح می‌کردند.

مصباحی‌مقدم ادامه داد: شما کاری را که می‌خواستید کردید، اما اگر نظرات نمایندگان مطرح می‌شد، ای بسا که اگر پیشنهاد ما مطرح می‌شد و نمایندگان نظرات خود را می‌دادند این پیشنهاد رأی نمی‌آورد.

در ادامه لاریجانی در پاسخ بیان داشت: من طرف کسی نیستم، اما چون در خصوص پیشنهاد شما شورا نظرش این بود که برخلاف قانون اساسی است، من بر این عقیده بودم که از نظر شورا تبعیت کنیم تا موضوع به مجمع  تشخیص مصلحت نظام و یک پروسه یک ساله نرود.

وی تصریح کرد: من از شما خواهش کردم که پیشنهادتان را مطرح نکنید و تصور کردم که شما پذیرفتید. اگر می‌فرمودید که روی پیشنهاد خود مصر هستید به آن گوش می‌دادیم.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:‌ ارادت ما به شما باقی است و البته من از اول هم گفتم که این طرح به صورت دوفوریتی مطرح نشود تا بتوان پیشنهادها را در مورد آن مطرح کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها