امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۶:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126432
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به عدم قرائت گزارش ...

قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به عدم قرائت گزارش تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد در صحن علنی مجلس اظهارداشت: قرائت گزارش تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد دومین دستور جلسه علنی امروز و حذف آن کار اشتباهی بود که انجام شد.

وی افزود: به نظر می‌رسد که اعمال نفوذ‌‌های ناروا از سوی برخی افراد در بحث عدم قرائت گزارش تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد، به ویژه که این بار از تعدادی از نمایندگان در تمجید از مدیریت دانشگاه آزاد امضا جمع‌آوری کردند، کار خوبی نبود.

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس خاطرنشان کرد: از تعدادی از امضاکنندگان نامه تقدیر از مدیریت دانشگاه آزاد که سوال می‌کردم می‌گفتند با بیان و محتوای متفاوتی نسبت به نامه قرائت شده از آنها امضا گرفته شده است.

جعفری تصریح کرد: اعمال نفوذ‌ها از سوی برخی افراد سبب شد تا گزارش تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد در مجلس قرائت نشود و این اقدام موجبات نارضایتی اکثریت اعضای کمیسیون را نیز در پی داشت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها