امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 22
۰۰:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126439
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 10
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; محمدودود حیدری رئیس ساز مان بسیج دانشجویی در نخستین هم‌اندیشی خواهران بسیج دانشجویی

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; محمدودود حیدری رئیس ساز مان بسیج دانشجویی در نخستین هم‌اندیشی خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران بزرگ که در سالن بصیرت سازمان بسیج دانشجویی برگزار شد گفت: بسیج دانشجویی که در آستانه تولد 26 سالگی آن قرار داریم مجموعه پربرکتی است که امام (ره) این نهال را کاشتند و این نهال امروز تبدیل به یک درخت تنومند شده و اثرگذار است.

وی گفت: از آنجایی که دشمنان چشم طمع به بسیج دانشجویی دوخته و با آن دشمنی می‌کنند نشانه تاثیرگزاری بسیج دانشجویی است.

حیدری تصریح کرد: دفاع از  انقلاب و اسلام اصلی‌ترین ماموریتی است که امام (ره)از بسیج دانشجوی داشت و خواسته دوم امام پاسداری از اصول تغییرناپذیر نه شرقی نه غربی است که برای ما طراحی کردند و حرکت در مسیر حکومت اسلامی که باید به سمتش حرکت کنیم از دیگر ماموریت‌های بسیج دانشجویی است.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی با اشاره بحث مذاکرات هسته‌ای گفت: اخیراً مرتبط مباحثی مطرح می‌شود در رابطه با این که ما به توافق نهایی در بحث مذاکرات نزدیک هستیم و تلاش می‌کنند برای اینکه اتمام کار در این حوزه را به گوش مردم برسانند.

وی گفت: متاسفانه در این ایام ما با سیاست‌های نادرستی در آستانه اتمام مذاکرات روبرو هستیم که برای انحراف از اصل موضوع مطرح می‌شود.

حیدری اضافه کرد: ‌یکی از سیاست‌هایی که این روزها در حال اجرا است منفعل کردن جریان مؤمن است که در دستور کار قرار گرفته و اگر بحث اسیدپاشی و این گونه مسائل را به جریان مومن منتسب می‌کنند به خاطر همین موضوع است.

وی گفت: چطور ممکن است جانبازانی که برای حفظ ناموس و کشور از جان گذشتند امروز اسیدپاشی کنند. این موضوعات برای منفعل کردن جریان مؤمن است و ما باید مواظب باشیم.

وی اظهار داشت: سرگرم کردن مردم به مسائل فرعی مانند انتخاب وزیر علوم و صحبت از ناتوانی‌های ما از دیگر مسائلی بوده که در حال اجرا شدن است.

حیدری خاطر نشان کرد: 70 سال پیش می‌گفتند ما آفتابه گلی هم نمی‌توانیم بسازیم امروز هم می‌گویند توان ما ساخت آبگوشت بزباش است.

حیدری ادامه داد: پرداختن به مواردی مانند فیلترینگ و مباحثی مانند فلان خواننده و بحث‌هایی که در رابطه با صدا و سیما مطرح می‌شود مواردی است که از انجام آنها اهدافی پیگیری می‌شود.

وی گفت:‌برای اعلام یک جشن بزرگ هسته‌ای زمینه‌سازی می‌شود. جشنی در کار نیست زمانی که ما پیشرفت هسته‌ای داشتیم باید جشن گرفت زمانی که ما شاهد نابودی دشمنان باشیم باید جشن گرفت نباید به خاطر واگذاری بخش هسته‌ای جشنی بگریم.

وی با بیان اینکه نباید گذاشت آمریکا به خواسته خودش برسد گفت: امروز حرف‌هایی مطرح می‌شود که در گذشته هم شنیده می‌شد مانند این که برای پیشرفت باید سرتا پا غربی شویم. آمریکا می‌خواهد آن کسی را که در مقابلش می‌ایستد وادار به کرنش کند. آیا اگر این توافق شود خصومت آمریکا با ما تمام می‌شود آمریکا با ماهیت انقلاب اسلامی مشکل دارد.

حیدری افزود: انشاءالله به زودی شاهد نابودی نظام سلطه خواهیم بود.

وی به انتخابات اخیر آمریکا اشاره کرد و گفت: در این انتخابات 70 میلیون نفر ثبت‌نام نکردند و از بین ثبت‌نام کنندگان فقط 36 درصد رای دادند یعنی در کل تنها 19 درصد در انتخابات شرکت کردند.

وی گفت: دموکراسی منهای مردم بهترین عنوانی است که می‌شود به آمریکا اختصاص داد.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی در خاتمه اظهار داشت: نظامی که از هیچ پشتوانه مردمی برخوردار نیست چطور می‌تواند برای ما در مذاکرات خط و نشان بکشد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار