امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۳:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126455
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار مؤمنی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کشور در مراسم روز جهانی یادآوری قربانیان ترافیک ...

به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار مؤمنی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کشور در مراسم روز جهانی یادآوری قربانیان ترافیک گفت: همه مسئولین و پژوهشگران بر این موضوع که ترافیک یک موضوع تک‌مولفه‌ای نیست تاکید دارند و ترافیک موضوعی کاملا چند وجهی است و تکیه بر یک متغیر موجب غفلت و دور افتادن از هدف می‌شود.

وی افزود: در حال حاضر در دنیا بیش از یک میلیارد و 500 میلیون وسیله نقلیه وجود دارد و سالانه یک میلیون و 270 هزار نفر در جاده‌های سراسر کشور کشته می‌شوند.

سردار مومنی ادامه داد:‌ سهم ایران در وسیله نقلیه 1.6 درصد وسیله نقلیه در دنیا است و شاخص‌ها برای اندازه‌گیری سوانح کشور به نسبت عدد مطلق نیست.

وی میزان جمعیت و تعداد وسیله نقلیه را دو شاخص مهم برای اندازه‌گیری سوانح در کشور بیان کرد و گفت:‌وسعت، میزان راه‌ها و حجم سفرها شاخص‌های دیگر برای اندازه‌گیری سوانح است.

رئیس پلیس راهور کشور تصریح کرد: حدود 30 کشور اروپایی در داخل ایران جای می‌گیرند و در ایران مردم خیلی راحت از شرق به غرب کشور سفر می‌کنند و این به منزله سفر از شرق به غرب اروپا است.
ادامه دارد....
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها