امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۱۲:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126478
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی مرکز امور شورای حل اختلاف کشور، رییس شورای حل اختلاف خوزستان از نجات زندانی حافظ کل ...

گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی مرکز امور شورای حل اختلاف کشور، رییس شورای حل اختلاف خوزستان از نجات زندانی حافظ کل قرآن با وساطت اعضای شورای حل اختلاف استان خبر داد.

عبدالعباس زبیدی‌نیا بیان کرد: با گذشت خانواده مقتول و با وساطت رییس و اعضاء شعبه 29 شماره 4 شورای حل اختلاف شهرستان اهواز جوانی که در زندان حافظ کل قرآن شده بود، از اعدام نجات یافت.

وی گفت: حسین.ف که 6 سال پیش در درگیری با علی.ح در شهر ملاثانی وی را به قتل رسانده بود به اتهام قتل در دادگاه به قصاص محکوم شد که با وساطت رییس شعبه 29 مجتمع شماره 4 شورای حل اختلاف شهرستان اهواز این زندانی مورد بخشش و گذشت خانواده مقتول قرار گرفت.

این مسئول قضایی با اشاره به اقدامات فرهنگی در زندان اظهار کرد: اقدامات فرهنگی در زندان می تواند مجرم را به فرد مفید در جامعه تبدیل کند و این جوان با حفظ قرآن از حکم اعدام رهایی یافت و کار زیبا و خداپسندانه خانواده مقتول به طور یقین از سوی خداوند متعال بدون ثواب نخواهد بود و ثواب این عمل خداپسندانه به خاطر نجات یک فرد از مرگ نصیب خانواده مقتول خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها