امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۶:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126483
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از اداره روابط عمومی و تشریفات دیوان عالی کشور، جلسه تودیع و معارفه مدیر کل امور دفاتر شعب دیوان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از اداره روابط عمومی و تشریفات دیوان عالی کشور، جلسه تودیع و معارفه مدیر کل امور دفاتر شعب دیوان عالی کشور در روز جاری با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین کریمی رئیس دیوان عالی کشور و با حضور معاونین و مدیران و کارکنان دیوان عالی کشور برگزار گردید.

 رئیس دیوان عالی کشور با قرائت آیه‌ای از قرآن کریم که می فرماید «یا ایها الذین آمنوا اجتنبوا کثیراً من الظن ان بعض الظن اثم» بیان کرد: خداوند در این آیه می فرماید «ای انسان ها از ظن و گمان بد بپرهیزید که ظن و گمان بد گناه است» لذا انسان باید از ظن و گمان بد بپرهیزد و اجتناب کند چرا که انسان این همه زحمت می‌کشد و عبادت می‌کند و با این کار همه زحمات او زائل می‌گردد و ثمره سوء ظن و گمان بد عبادت را از انسان می‌گیرد.

حجت الاسـلام و المسلمین کـریمی اضافه کرد: حضرت علی(ع) نیز در حـدیثی می‌فرمایند: سعی کنید سوء ظن نداشته باشید و در مورد افراد،بدگمان نباشید متاسفـانه به محض عوض شدن مدیـری این خصلت بد در ذهن بعضی ها جان می‌گیرد و شایعات حدسی و ذهنی شروع می شود آیا اینها گناه نیست و عبـادات را ضایع  نمی‌کند؟

رئیس دیوان عالی کشور ضمن تقدیر و تشکر از زحمات حجت الاسلام و المسلمین قاصدی بیان داشت: آقای قاصدی از مدیران خوب و موفق هستند که در حد توان در خدمت دستگاه قضایی بوده و هستند و به پاس همین خدمات ارزنده مصلحت دیده شد ایشان یک پله بالاتر رفته و به عنوان عضو معاون دیوان عالی کشور در یکی از شعب به کار قضاوت مشغول شود.

وی ادامه داد: از طباطبائی مدیر کل حوزه ریاست قوه‌قضائیه درخواست شد در سمت سرپرست اداره کل امور دفاتر شعب دیوان عالی کشور در خدمت وی باشیم و از توان مدیریتی  بالای وی بهره‌مند گردیم و ایشان نیز با روی باز خواسته ما را پذیرفت. لذا این تغییرات مدیریتی یک تغییرات معمولی است و هیچ پشت پرده‌ای ندارد و همه این تغییر و تحولها فقط و فقط در جهت بالا بردن خدمت به مردم شریف ایران اسلامی است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها