امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۳:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126484
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این تصاویر حاصل چند سال تلاش، «محمدرضا دمری گنجی»، دانشجوی عکاس 24 ساله ساکن بابل است که در وب سایت سی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این تصاویر حاصل چند سال تلاش، «محمدرضا دمری گنجی»، دانشجوی عکاس 24 ساله ساکن بابل است که در وب سایت سی ان ان به نمایش درآمده است.

دمری گنجی بیشتر این تصاویر را در ساعات اولیه صبح و زمانی که بناهای تاریخی خالی از گردشگران بوده، با استفاده از تجهیزات مدرن عکاسی به تصویر کشیده و طبق گفته خودش پس از مشاهده تصاویری از داخل اهرام ثلاثه، به فکر عکاسی از نمای داخلی آثار تاریخی منحصر به فرد ایران، بویژه مساجد افتاده است.

در این تصاویر که تعدادی از آنها در وب سایت سی ان ان منتشر شده زیباییهای مسجد نصیرالملک و مسجد وکیل در شیراز، مسجد امام، مسجد شیخ لطف الله و مسجد سید در اصفهان، کاخ هشت بهشت، کاخ عالی قاپو، کاخ چهلستون و حمام علیقلی آقا در اصفهان، حمام کردشت در جلفا، باغ دولت آباد و مسجد جامع در یزد، یک کارگاه مرمت فرش در شیراز و روستای امامزاده حسن در شمال ایران به تصویر کشیده شده است.

انتشار این تصاویر در وبسایت سی ان ان در شرایطی صورت می گیرد که مدتی قبل آنتونی بوردین، مجری آمریکایی سی ان ان که به کشورمان سفر کرده بود، با تمجید از مهمان‌نوازی ایرانیها، ایران واقعی را بسیار متفاوت از آن چیزی توصیف کرد که انتظارش را داشته است.

مسجد نصیرالملک:

 

مسجد وکیل:

مسجد امام:

 

مسجد شیخ لطف الله:

 

مسجد سید:

 

کاخ هشت بهشت:

 

کاخ عالی قاپو:

 

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها