امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۲:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12649
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۳۴
تعداد بازدید: 156
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «هشام قندیل» طی اظهاراتی در صفحه شخصی خود در فیس‌بوک از گروه‌های مختلف و جریان‌های سیاسی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «هشام قندیل» طی اظهاراتی در صفحه شخصی خود در فیس‌بوک از گروه‌های مختلف و جریان‌های سیاسی خواست از حمایت خشونت‌طلبان و اغتشاشگران و کسانی که سعی دارند کشور را به سمت خشونت سوق دهند، دست بردارند.

وی بر ضرورت حفاظت از روند مسالمت‌آمیز سیاسی و تقویت تلاش‌ها برای ایجاد نهادهای دموکراتیک تاکید کرد بویژه اینکه مصر در شرایطی است که با چالش‌های حقیقی روبروست و به کمک فرزندان ملت برای برقراری ثبات و شکوفایی اقتصادی و تحقق عدالت اجتماعی نیاز دارد.

از سوی دیگر یک منبع امنیتی مسئول در وزارت کشور مصر تاکید کرد که دستگاه‌های امنیتی موفق شدند 25 نفر از متهمان به اغتشاش در مقابل سفارت آمریکا در قاهره را دستگیر کنند و اجرای اقدامات قانونی درباره آنها و ارجاع آنها به دادستانی در حال انجام است.

این منبع اظهار داشت که شب گذشته گروهی از اغتشاش‌گران در مقابل سفارت آمریکا در قاهره تجمع کرده و به سمت نیروهای امنیتی حاضر در مکان سنگ، آجر و کوکتل مولوتف پرتاب می‌کردند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها