امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۸:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126492
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ در سایه تحریم انتخابات آینده بحرین از طرف آحاد ملت این کشور و جریان‌های سیاسی مخالف ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ در سایه تحریم انتخابات آینده بحرین از طرف آحاد ملت این کشور و جریان‌های سیاسی مخالف رژیم آل خلیفه، یکی از نامزدهای انتخابات آینده، در تشریح برنامه‌هایش در حوزه‌ انتخابی‌اش که مملوء از اتباع خارجی است، از مترجم زبان «اردو» کمک گرفت.

گزارش وبگاه خبری «مرآة البحرین» حاکی است که «نایف الجاسم» نامزد انتخابات آینده بحرین در استان «جنوبی» در سخنرانی خود چاره‌ای جز کمک گرفتن از مترجم زبان اردو فرا روی خود نیافت.

بر اساس این گزارش، الجاسم در سخنرانی خود در میان اتباع کشورهای آسیایی بر حق دریافت شناسنامه بحرینی برای اتباع خارجی تاکید کرده و این موضوع را راهی برای جذب آرای اتباع خارجی یافت.

این گزارش حاکی است که انتشار فیلم سخنرانی مذکور در فضای مجازی، گوشه‌ای از حجم گسترده اعطای شناسنامه بحرینی به اتباع خارحی را به تصویر می‌کشد.

مخالفان بحرینی شمار اتباع خارجی دریافت کننده شناسنامه بحرینی را 100 هزار تن طی 10 سال گذشته اعلام کردند. این آمار تقریبا یک چهارم جمعیت این کشور است.

ملت بحرین با تحریم انتخابات آینده نظام منامه اعلام کردند که به جای آن همه‌پرسی مردمی برگزار خواهند کرد. این همه‌پرسی قرار است روزهای جمعه و شنبه آینده (30 آبان و یکم آذر) برگزار شود. مردم بحرین در این همه پرسی به این سؤال جواب می‌دهند:  «آیا مایل هستید سرنوشت خود را با انتخاب یک نظام سیاسی جدید زیر نظر سازمان ملل متحد تعیین کنید؟». 

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها