امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۳:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126499
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم اشغال‌گر قدس ضمن حمایت از سیاست رئیس‌جمهور آمریکا علیه

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم اشغال‌گر قدس ضمن حمایت از سیاست رئیس‌جمهور آمریکا علیه داعش، در خصوص اتخاذ مواضع نرم در برابر ایران هشدار داد.

وی در مصاحبه با برنامه «در پیشگاه ملت» شبکه خبری سی‌بی‌اس تصریح کرد که «ما می‌خواهیم که هم ایران و هم داعش شکست بخورند. ما نمی خواهیم هیچ کدام از آنها به سلاح‌های کشتار جمعی دست پیدا کنند.»

نخست‌وزیر رژیم غاصب صهیونیستی ادامه داد: «ایران متحد یا دوست شما نیست. ایران دشمن شماست.»

وی بار دیگر با هرگونه توافق هسته‌ای که به ایران اجازه غنی‌سازی اورانیوم دهد مخالفت کرده و مدعی شد که جایگزین یک توافق بد، الزما جنگ نیست. جایگزین توافق بد، «تحریم‌های بیشتری» است که ایران را مجبور به برچیدن برنامه هسته‌ایش کند.

نتانیاهو در ادامه ادعاهایش درباره ایران و سیاست ایران‌هراسی گفت: «ببینید که داعش اکنون با مسلسل و دیگر تسلیحات خود چه می‌کند. فقط تصور کنید که اگر ایران به سلاح اتمی برسد چه خواهد کرد».

وی با بیان اینکه ایران دشمن آمریکا است،‌ افزود: «گول نیرنگ ایران را نخورید چرا که آنها دوست شما نیستند؛ نباید ایران را در وضعیتی که توانایی غنی‌سازی اورانیوم برای تولید بمب اتمی داشته باشد،‌ رها کرد».

نتانیاهو همچنین خواستار تشدید سیاست‌های تحریم ایران شد و گفت: «مهم است که تحریم‌ها ادامه یابد؛‌ جایگزین و راه چاره در مقابل توافق بد،‌ جنگ نیست». 

نخست‌وزیر صهیونیست‌ها به روابط این رژیم با آمریکا هم اشاره کرد و این چنین گفت: «حمایت از اسرائیل در میان مردم آمریکا،‌ در بهترین شرایط خود وجود دارد».

رئیس کابینه رژیم فلسطین اشغالی با تایید تلویحی اختلافاتش با دولت اوباما گفت: «ما می‌توانیم بین دولت‌هایمان اختلافاتی داشته باشیم و این موضوع بین خانواده‌ها هم وجود دارد این را بگویم ما یک خانواده هستیم».
انتهای پیام/
 
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها