امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۸:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126506
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، انقلابیون شهرها و مناطق مختلف بحرین غروب یک‌شنبه (امروز) به منظور دستیابی به آزادی، ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، انقلابیون شهرها و مناطق مختلف بحرین غروب یک‌شنبه (امروز) به منظور دستیابی به آزادی، دموکراسی و عدالت اجتماعی تظاهرات کردند.

جریان الوفاء الاسلامی بحرین با انتشار تصاویری از تظاهرات امشب مردم الدراز تاکید کرد که اهالی شهدا و قربانیان انقلاب مردم بحرین، با در دست داشتن عکس‌های هشدای خود در صف‌های مقدم این تظاهرات حضور دارند. این تظاهرات مقدمه‌ای برای «نافرمانی آزادی» در الدراز خواهد بود.

جمعیت العمل الاسلامی نیز با انتشار عکسی از حضور بانوان بحرینی در تظاهرات امروز اعلام کرد که زنان انقلابی بحرین به منظور آمادگی جهت حضور در همه پرسی مردمی آینده در تظاهرات امشب حضور داشتند.

از چندی پیش دیوارهای روستاها و شهرهای مختلف بحرینی با نوشته‌ای تحت عنوان کمپین «نافرمانی آزادی» پر شده‌اند.
گزراش‌ رسانه‌های بحرینی حاکی است که در آستانه برگزاری انتخابات فرمایشی پارلمانی بحرین که با تحریم مخالفان این کشور روبرو شده است، وزارت کشور بحرین به مخالفان درباره پیامدهای هرگونه تجمعات یا هرگونه فعالیت ضد انتخاباتی هشدار داد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها