امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۳:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12652
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۳۴
تعداد بازدید: 136
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، فرماندهی نیروهای زمینی عراق اعلام کرد که 13 فرد تحت تعقیب متهم به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، فرماندهی نیروهای زمینی عراق اعلام کرد که 13 فرد تحت تعقیب متهم به تروریسم که در قتل 14 نیروی گارد مرزی در منطقه النخیب واقع در غرب عراق دست داشتند، بازداشت کرد.

یک مسئول نظامی عراق گفت که یک نیروی مشترک متشکل از ارتش و پلیس موفق شدند 13 فرد تحت تعقیب را به اتهام تروریسم که در حادثه ترور 14 نفر از نیروهای امنیتی در روز چهارشنبه گذشته دخالت داشتند، دستگیر کنند.

به گفته وی نیروهای امنیتی توانستند این افراد را که در یک پایگاه القاعده مخفی شده و قصد اجرای عملیات‌های تروریستی را داشتند، دستگیر کنند و چند قبضه اسلحه سبک و متوسط از آنها بدست آمد.

این مسئول عراقی به مشکلات کنترل این منطقه صحرایی در مرز عربستان و اردن اشاره و تاکید کرد که به دلیل وجود پستی و بلندی‌های موجود در آن، پنهان شدن در این منطقه آسان شده است.

از سوی دیگر سرتیپ «غسان الدلیمی» مدیر رسانه‌ای فرماندهی پلیس الانبار نیز اظهار داشت که این 13 بازداشتی با حادثه النخیب مرتبط بودند.

افراد مسلح ناشناس چهارشنبه گذشته 14 نفر از نیروهای گارد مرزی عراق را کشته و جسد دو تن از آنها را به آتش کشیدند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها