امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۵:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126533
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 75
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; حجت‌الاسلام محی‌الدین بهرام محمدیان معاون پژوهشی وزیر آموزش و پرورش در نشست خبری که امروز به مناسبت هفته ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; حجت‌الاسلام محی‌الدین بهرام محمدیان معاون پژوهشی وزیر آموزش و پرورش در نشست خبری که امروز به مناسبت هفته کتاب برگزار شد از تهیه فرهنگ‌نامه قرآنی در آموزش و پرورش خبر داد و گفت: تاکنون سه جلد از این مجموعه 10 جلدی منتشر شده است و پیش‌بینی می‌کنیم تمام 10 جلد آن تا سال 94 کامل شود.

وی افزود: این فرهنگ‌نامه مصور و عکس‌دار مخصوص دانش‌آموزان دبیرستانی، دانشجویان و معلمان است که در آن میوه‌ها، حیوانات، اشخاص، انسان‌های صالح، دعاها، عذاب‌ها، وعده‌ها و وعیدهای قرآن و بسیاری مطالب دیگر قرآن گنجانده شده است .
وی همچنین از اتمام ترجمه فارسی تفسیر «التبیان فی تفسیر القرآن» مرحوم «شیخ طوسی» که اولین تفسیر اجتهادی، کلامی و استدلالی شیعه است در سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی وزارت آموزش و پرورش خبر داد و گفت: این کار 6 سال طول کشید و بنا داریم مجموعه کامل 15 جلدی ترجمه فارسی این تفسیر 10 جلدی را تا پنج سال آینده از زیر چاپ خارج کنیم.
انتهای پیام/م.خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار