امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۳:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126535
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
«چنگیز جلیلوند» از داوران مسابقه بازیگری شبکه نمایش که با عنوان «ستاره بیست» بعد از ماه صفر روی آنتن می‌رود، در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون ...

«چنگیز جلیلوند» از داوران مسابقه بازیگری شبکه نمایش که با عنوان «ستاره بیست» بعد از ماه صفر روی آنتن می‌رود، در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس در مورد نقش مسابقات استعدادیابی در حمایت از هنرمندان شهرستانی و جلوگیری از تمرکززدایی گفت: یکی از حسن‌هایی که جشنواره‌ای مثل ستاره بیست دارد این است که بدون پول و پارتی فردی از دورترین نقاط به پایتخت خود را محک می‌زند.

وی افزود: تئاتری‌ها و بازیگران شهرستانی واقعاً مهجورند و اغلب برای دیده شدن باید شرایط سختی را متحمل شوند در حالیکه اینگونه مسابقات می تواند واقعاً به هنرمندان و جوانان شهرستان کمک کند.

وی ادامه داد: اگر ارگان‌های دولتی از این مسابقه حمایت کنند به طور قطع برای تئاتر شهرستان‌ها تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.

جلیلوند با بیان اینکه بنده از پارتی بازی متنفرم و به سختگیری معتقدم، گفت: در کشور ما آرامش حاکم است بنابراین باید دولت از چنین مسابقاتی حمایت کند.

این هنرمند خاطر نشان کرد: این نوع مسابقات استعدادیابی حسن چند جانبه دارد و دست افرادی که از علاقه جوانان برای ورود به این عرصه سوء استفاده می کنند را کوتاه خواهد کرد.

وی با تاکید بر اینکه دولت باید پشتیبان بخش هنرمندان باشد، افزود: آرزوی بنده این است که چند پرده سینما در اختیار ما کسانی که کار دوبله انجام می دهیم قرار دهند تا بتوانیم فیلم‌های دوبله شده را بر روی پرده به نمایش گذاریم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها