امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۳:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126537
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شانزدهمین «شب شاعر» پاسداشت محمدرضا سهرابی‌نژاد سه‌شنبه 27 آبان از ساعت 15 در ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شانزدهمین «شب شاعر» پاسداشت محمدرضا سهرابی‌نژاد سه‌شنبه 27 آبان از ساعت 15 در سازمان هنری رسانه‌ای اوج با حضور علاقه‌مندان به اشعار این شاعر برگزار خواهد شد.

سلسله نشست‌های «شب شاعر» که شانزدهمین برنامه آن به سهرابی‌نژاد می‌پردازد تاکنون در رابطه با ناصر فیض، غلامرضا کافی، محمدحسین جعفریان، یوسفعلی میرشکاک، حسین اسرافیلی، علی‌محمد مؤدب و ... برگزار شده است.

سلسله برنامه‌های «شب شاعر» که به همت سازمان هنری رسانه‌ای اوج برگزار شده در فضایی که ادبیات به ویژه ادبیات انقلاب اسلامی در مهجوریت بود توانست غباری از روی این حوزه فرهنگ بردارد و فعالان این عرصه را به استمرار جریان ادبی انقلاب امیدوار کند.
 محمدرضا سهرابی‌نژاد بیشتر رباعی‌هایش در دو حوزه مذهبی و دفاع مقدس است که البته نباید با این بیان اشعار سپید و نیمایی وی نادیده گرفته شود که قابل تامل است.

علاقه‌مندان به شرکت در این مراسم می‌توانند به سازمان هنری رسانه‌ای اوج در خیابان آیت‌اله طالقانی، خیابان برادران مظفر شمالی، سازامن هنری رسانه‌ای اوج کافه نخلستان اوج مراجعه کنند.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار